Alleluja!

Wszystkiego najlepszego! Pan zmartwychwstał!

A w prezencie zeszłoroczna, chorwacka pisanka z Brukseli.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *