Aurora w Brukseli/ Aurora in Brussels

Szczęśliwi, bo tylko teoretycy…

They are happy, theoreticians only…

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *