GTWb – Akcja CXI „Zimowa rozgrzewka”/Action CXI „Winter warm up”

Z warszawskiej perspektywy, to rzeczywiście ledwie rozgrzewka, ale w Brukseli to już prawdziwa zima.

From Warsaw’s perspective it’s really just warm up but from Brussels’s point of view it’s a real winter.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na GTWb – Akcja CXI „Zimowa rozgrzewka”/Action CXI „Winter warm up”

  1. lavinka pisze:

    W Londynie przy takiej pogodzie nikt by nie pojechał do pracy i ogłosiliby stan klęski żywiołowej. 😉

    • filipadmin pisze:

      W Brukseli król już podobno zaczynał redagować odezwę do narodu. Przynajmniej wojska nie musiałby wyprowadzać na ulice, bo już jest od miesięcy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *