EURO w Warszawie

Eurobasket, gwoli ścisłości. W Warszawie 2009. Jednak kilka rzeczy jest wspólnych z nadchodzącą imprezą: też chodzi o mistrzostwo Europy mężczyzn seniorów, też używa się piłki.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *