Na grzyby

Do lasu? Nie, wystarczy się przejść ul. Sobieskiego. Jesienią? Nie, w maju.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *